پا2 در امور نظام‌وظیفه

مسئله‌ی سربازی همیشه یکی از اصلی‌ترین دغدغه های جمعیت جوان کشور بوده‌است.

خدمت سربازی نه‌‌تنها خود وظیفه‌ای بسیار سنگین است بلکه انجام امور اداری مربوط به آن نیز بسیار پیچیده و وقت‌گیر است.

اگر قرار باشد خدمت سربازی خود را به صورت امریه بگذرانید یا اگر جزو افراد معاف از خدمت به‌دلیل شرط کفالت،شرط پزشکی یا… باشید برای انجام امور اداری مربوط به آن باید حتما سری به ادارات نظام وظیفه‌ی تهران بزنید.

هرکدام از ارگان‌هایی که سربازان،زیر نظر آن‌ها مشغول به خدمت می‌شوند،درگوشه ای از شهر بزرگ تهران قرار دارد و سایر دفاتر سازمان نظام وظیفه نیز در گوشه هایی دیگر و دور از هم! اگر شما درگیرکارهای اداری در این سازمان‌ها باشید ممکن است از میدان سی تیر در جنوب تهران راهی میدان قائم در شمال آن شوید تا برای یک نامه دو امضا بگیرید که پیمودن این مسافت طولانی با هزینه های بالای رفت‌و‌آمد در این شهر خود یک سفر محسوب می‌شود!

ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم!

به جای اینکه از این سر تهران به آن سرش بروید یا در این روزهای کرونایی در صف‌های شلوغ و طولانی منتظر بایستید و با کارمندان خسته و سخت گیر ادارات سر‌وکلّه بزنید،کارهایتان را به پا2 بسپارید!

ما برای همراهی با شما در زمینه‌ی امور نظام وظیفه و برداشتن بخشی از بارِ روی دوشتان،کارپردازان باتجربه‌ای را در خدمت شما قرار میدهیم تا تنها با یک تلفن کارتان را به آنان بسپارید و در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه،بهترین نتیجه وخروجی را دریافت کنید!

ما تمام کارها را به‌جای شما انجام می‌دهیم!

برای ثبت درخواست انجام امور نظام وظیفه و سربازی می‌توانید از بخش ثبت درخواست در منوی بالای صفحه یا تماس مستقیم با تلفن های 88501100-021 و 88530278-021 و 88530557-021 با کارشناسان خبره‌ی ما درارتباط باشید و صفر تا صد امورتان را به پا2 بسپارید!

پا2…پا‌به‌پای تو…