پا2 در امور دانشجوئی

اگر دانشجوی یکی از دانشگاه‌های تهران هستید ولی ساکن تهران نیستید و همچنین اگر در‌حال انجام امور مبارک ولی طاقت فرسای فارغ التحصیلی هستید یا اگر قصد اپلای دارید اما از فکر بدو بدو در پله‌های دانشکده سرتان سوت می‌کشد ما یک خبر خوب برایتان داریم!

گروه تخصصی پا2،واحدی متشکل از دانشجویان خبره دارد که به‌طور کامل با صفر‌تا‌صد امور اداری و دانشگاهی آشنایی دارند؛این واحد آماده است تا شما را در مسیر گرفتن مدرک معادل،ریز‌نمرات،آزادسازی مدرک و تمام اموری که ممکن است برای انجامشان لازم باشد بارها به تهران و محل تحصیلتان مراجعه کنید همراهی کند؛به‌طوری که دیگر نیازی به مراجعه‌ی حضوری خود شما نباشد!

راحت‌تر نیست به جای طی مسیر طولانی به تهران و مواجهه‌‌‌ی مستقیم با آموزش سخت‌گیر و کُند دانشگاهتان همه‌چیز را به پا2 بسپارید تا کارها را به بهترین نحو و در سریع‌ترین زمان به‌جای شما به انجام برساند؟!

پا2 اینجاست تا صفر‌تا‌صد امور دانشجویی شما را توسط افراد کاملا مجرب و آشنا با این زمینه،به بهترین شکل پیگیری کند؛

کافیست از طریق ثبت درخواست در منوی سایت یا با شماره گیری تلفن های 88501100-021 و 88530278-021 و 88530557-021 درخواست خود را ثبت کرده تا در سریع‌ترین زمان با کارپردازان حرفه ای ما مرتبط شوید و روند انجام درخواستتان آغاز شود!

پا2…پا‌به‌پای تو…